10 Mayıs 2011 Salı

yatak keyfi

Ehl-i keyfin aklından hep geçmiştir hem son derece konforlu hem kullanışlı bir yatak fikri. Belki bu yataklar hoşunuza gider, zira ben isterdim böyle bir yataklarda uyanmayı...


 DVD oynatıcı,ses sistemi , projeksiyon makinesi yatağınızda... İnsanı tembelliğe sürükleyebilecek cinsten yatak. ''yataktan çıkmak istemiyorum'' lar anlamını doldurur böyle bir yatakta.Kumandayla yatağın sırt açısı ayarlanabiliyor.Yatak başının ortasındaki konsol altıysa başucu kitaplarınızı koyabileceğiniz raf şeklinde dizayn edilmiş. Film-dizi ya da belgesel izleyerek uyuyabileceğimiz bir mabed.Ama bundan hoşlanmıyorsanız bir su altı otelinin yatak odasını göstermekten mutluluk duyarım :) 

TA TA TA TAAMM :)

İçerisinden çıkılamayacak kadar müthiş olan bu yataklar da konforun somut kanıtı.Uyumadan önce balıkların verdiği huzur ve dinginlik...Gerçek hayatta içine giremeyecek olsak bile ''Hayal gücü'' sınır tanımaz. Şimdi uzanın yatağınıza ve gözlerinizi kapatıp konforu hayal edin. Eminim uyku problemi çekenlere dahi ilaç gibi gelecektir. İşte bir kaç tasarım harikası ; Bu da yataktan çıkmak istemeyenler için şarkı ve videosu :)İyi uykular.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder