18 Mayıs 2011 Çarşamba

Bilgisayar denince

hayatımızda hızla çoğalan, olmazsa olmazlarımızın başında gelen bilgisayarlara ilginç kasa tasarımları yapmışlar, çok da güzel olmuş .:) :) bunlar da ilk bilgisayarlar... Artık sadece dekoratif amaçlı kullanabileceğimiz.

Yann Tiersen - La Pièce Vide (free sheet music)

17 Mayıs 2011 Salı

Misafir deyince kaçanlardan mısınız? yoksa sevinenlerden misiniz?

Misafir... Genelde gelen akraba olunca kapıyı açmamaya direndiren, arkadaş olunca üzerlerine kapıyı kilitlemek istenen konuklar... Tabii misafirine göre koltuk bulundurmakta fayda var. İstenmeyen misafirleri rahatsız koltukların bulunduğu odaya, sevilenleri rahat odaya buyur edelim. :)
görüntüleri bana göre rahatsız edici olan,oturunca kalkıp gidesim gelecek koltuk tasarımları;
 kim bu pandacıklara oturmak ister ki ? Ya da taş gibi olana ya da kaktüs koltuğa ? :D İğneleri var gibi sahiden...

Bunlar da misafilerinizi farklılıklarıyla cezbedecek türden koltuklar. Kalkmak istemeden keyifli vakitler geçirirler.
Yalnız şu kadın bacaklarıyla yapılan tasarım fazlaca erotik geldi. :)

Çağ teknoloji çağı

Bana ''X'e hediye alacağım ne alsam?'' diye soranlara hep eğlenceli  flash belleklerin hem çok kullanışlı hem de dekoratif olduklarını söylerim. Malum çağ teknoloji çağı hepimiz bir çok flash bellekte ödevlerimizi fotoğraflarımızı, videolarımızı ya da bazı programları saklarız el altında bulunması gereken. Ancak ne yalan söyleyeyim bugüne kadar kimseyi arkadaşına  flash bellek almaya ikna edemedim. :) belki bu tasarımlar insanlara hediye alacağınız zaman aklınıza gelir.not : Çikolata ve karpuz şeklinde olan tasarımlar aklımı aldı:) Ampul olanı ise siyasete bulaştırırdım.Fotoğraf makinası,sperm,bileklik,ve gözlük (gözlük kullanılabiliyor)  favorilerim. Hediyelik eşya kategorinize eklemelisiniz tasarım bellekleri :)

fotoğraflar Kemal Ekşioğlu facebook sayfasından Alıntıdır! http://www.facebook.com/Paylasimlari .